Pınar Özlem

Pınar Özlem

Merhaba! Finansal okur yazarlık üzerine 4 senedir özel kurumlarda dersler vermekteyim. Doğru eğitimle yatırım yapmak sizin için korkutucu olmayacak!
İpek Yılmaz

İpek Yılmaz

2001 ODTÜ Ekonomi bölümü mezunu, SPK lisanslı 15 yıllık profesyonel kariyerinde çeşitli devlet ve özel kurumlarda teknik analist olarak görev yapmıştır.
Mehmet Toktaş

Mehmet Toktaş

Erken emeklilik hayali kuranlar! Bireysel emeklilik tam size göre. Alanımda 12 senedir profesyonel hizmet vermekteyim. Gelin fonlarla geleceği planlayalım!
onur koseoglu

onur koseoglu

1998 yılından beri lisanslı eğitmen olarak kamuda görev yapmaktayım. Eğitimlerimden sonra sermaye piyasalarına tüm bakış açınız değişecek.
Safinaz Bilir

Safinaz Bilir

Son altı senedir Bireysel Emeklilik alanında profesyonel kariyerimi devam ettirmekteyim. Tüm merak ettiklerinizi, sizin için en iyi fonları birlikte bulalım!
Safak Ciplak

Safak Ciplak

(5)
2002 yılından bu yana SPK lisanslı profesyonel risk analisti olarak çalışmaktayım. Riskleri düşünüp geri adım atanlar, korkmayın!
Işık Şekercioğlu

Işık Şekercioğlu

15 senedir profesyonel SPK lisanslı yatırım danışmanıyım. 1992 Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum. Beş senedir KOBİ yatırımları üzerine çalışmalar yürütmekteyim.

Sistem, gönüllü katılım esasına dayanır.

Kamu Sosyal Güvenlik Sistemleri’ne bir alternatif değil, buna ek olarak gelir elde edebileceğiniz tamamlayıcı bir emeklilik sistemidir.

Aktif çalışma sürecinde elde edeceğiniz gelirin belirli bir bölümünün değerlendirilmesi ile emeklilik döneminizde toplu birikim veya emeklilik maaşı alabilmenize olanak sağlayan bir sistemdir.

Bireysel Emeklilik Sistemi’nde yapmış olduğunuz tasarruflar, tercih etmiş olduğunuz emeklilik yatırım fonlarında yatırıma yönlendirilir ve konusunda uzman portföy yöneticileri tarafından yönetilir.

Bu sistemde elde edeceğiniz birikim, sistemde düzenli olarak yapacağınız tasarruflara ve sistemde kalma sürenize bağlı olarak değişecektir.

Hemen uzmanlarımızla görüşün, bireysel emeklilikle ilgili her konuda danışmanlık alın.