Işık Şekercioğlu

Işık Şekercioğlu

English, Spanish
15 senedir profesyonel SPK lisanslı yatırım danışmanıyım. 1992 Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum. Beş senedir KOBİ yatırımları üzerine çalışmalar yürütmekteyim.
Uzmanlarımızla hemen görüntülü görüşme başlatın.
  • Bireysel Emeklilik
    2 Credits / DK.
  • Sermaye Piyasaları
    2 Credits / DK.
  • Finansal Okuryazarlık
    2 Credits / DK.
Uzmanlarımız sizi ev iş veya cep telefonunuzdan tıklar tıklamaz arasın. 0850 967 XX XX nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.
1 Credits / DK.
Uzmanlarımıza yazın, yanıtlarınızı alın.
1 Credits / MESAJ

Randevu Al

20 min euro phone

20 min euro phone
Süre 15 Dk.
15

Hakkımda

1988 yılında İstanbul Zincirlikuyu İnşaat Teknik Lisesi’ni bitirdim. 1992 yılında Jeoloji Mühendisi olarak Üniversite mezuniyetim sonrası iş hayatıma finans sektöründe yer alarak başladım. Sermaye Piyasası Kurulu lisans belgesine sahibim.

1997 yılında Garanti Bankası ile yollarımız kesişti. Bireysel Bankacılık Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Müdürlüğü’ndeki ilk yılın ardından, 15 yıllık birlikteliğimiz boyunca 4 farklı şubede 11 yıl yöneticilik yaptım; 150 farklı kişi ile çalıştım. O dönemde, 285 şubeli Garanti Bankası’nın Yatırım Merkezleri’nin ikinci faz açılış sürecinde aktif rol aldım. Eğitim alanı ile tanışmam da bu yıllara dayanmaktadır; bu yeni oluşumun bir parçası olan “Sermaye Piyasası ve Hisse Senedi İşlemleri” eğitimini tasarladım ve sahneye koydum. Şube Müdürlüğüm boyunca eğitime verdiğim değer ve çalışanlarımı geliştirmeye verdiğim öneme paralel olarak, şubede düzenli periyotlarda çeşitli konularda eğitimler düzenledim. 1998 yılı başında Bahçekapı Yatırım Merkezi Müdürü olarak atandım ve 2001 yılına kadar aynı görevde çalıştım.

Yorumlar

Muhteşem enerjisi ve de bilgisi ile hep yanımızda... Blog yazıları ile de yolumuzu aydınlatıyor... İYİKİ VARSINIZ...
20 Ağustos 2018

Ücretsiz E-Kitap

Finansal okuryazarlıkla ilgili e-kitabımıza göz atmanızı öneriyoruz