Mehmet Toktaş

Mehmet Toktaş

TR
Erken emeklilik hayali kuranlar! Bireysel emeklilik tam size göre. Alanımda 12 senedir profesyonel hizmet vermekteyim. Gelin fonlarla geleceği planlayalım!
Uzmanlarımızla hemen görüntülü görüşme başlatın.
Uzmanlarımız sizi ev iş veya cep telefonunuzdan tıklar tıklamaz arasın. 0850 967 XX XX nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.
1 Credits / DK.
Uzmanlarımıza yazın, yanıtlarınızı alın.
1 Credits / MESAJ

Randevu Al

20 min euro phone

20 min euro phone
Süre 15 Dk.
15

Hakkımda

Sınıf içi eğitimlerin yanı sıra webinar, internet üzerinden canlı yayın gibi farklı eğitim yöntemlerini de kullandım. Sadace sınıf içi eğitimler vermekle kalmayıp, pekiştirici ödevler, aksiyon planlama, takip eğitimleri ve şube çalışanlarına birebir danışmanlık seansları yaptım, böylece eğitimi sınıf içinde bırakmayıp bir gelişim süreci olarak planladım. Her görevdeki şube çalışanlarından, çağrı merkezi ekiplerine, teftiş gruplarına, Management Trainee’lere, yetenek yönetimi sınıflarına, şube müdürlerine kadar geniş bir yelpazede yer alan çeşitli hedef kitlelere ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığım eğitimler verdim.

Eğitim işine gönül vermiş birisi olarak 2011 yılında kendi eğitim şirketimi kurmaya karar verdim ve Kerem Gümüşkanatlı Eğitim&Danışmanlık Şirketini kurdum. Profesyonellik anlaşmamız çerçevesinde 2011-2012 yılları arasında eğitim alanında Garanti Bankası’nın çözüm ortağı olarak çalışmalarıma devam ettim. Bu süreçte, Satış ve Satış Koçluğu, Portföy Yönetimi, Karlı Portföy Yönetimi, Takım Koçluğu, İlişki Yönetimi, İş Yönetimi, Müşteri Deneyimi, Yatırım Ürünleri Danışmanlığı, Talent Eğitimleri, Bankacılık Simülasyon Eğitimleri, beraberinde ise E – Learning Tasarım Danışmanlığı yaptım.

Yorumlar

Süper bir görüşmeydi!
28 Şubat 2019
27 Şubat 2019
13 Şubat 2019

Ücretsiz E-Kitap

Finansal okuryazarlıkla ilgili e-kitabımıza göz atmanızı öneriyoruz