Safinaz Bilir

Safinaz Bilir

Türkçe, İngilizce
Son altı senedir Bireysel Emeklilik alanında profesyonel kariyerimi devam ettirmekteyim. Tüm merak ettiklerinizi, sizin için en iyi fonları birlikte bulalım!
Uzmanlarımızla hemen görüntülü görüşme başlatın.
Uzmanlarımız sizi ev iş veya cep telefonunuzdan tıklar tıklamaz arasın. 0850 967 XX XX nolu telefondan aranacak ve bu aranma için ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.
1 Credits / DK.
Uzmanlarımıza yazın, yanıtlarınızı alın.
1 Credits / MESAJ

Randevu Al

20 min euro phone

20 min euro phone
Süre 15 Dk.
15

Hakkımda

2012 yılının son çeyreğinden itibaren finans ve finans dışı kurumlarda çözüm ortağı olarak eğitim alanındaki çalışmalarıma devam etmekteyim. Kurumlarda, eğitim içerikleri için ihtiyaç analizleri, tasarım, eğitimin sahnelenmesi ve ölçümlenmesinin yanı sıra, yeni eğiticilerin geliştirilmesi ve yeni eğitim modellerinin kurum içinde dizaynı alanlarında da çözüm ortağı olmaya devam etmekteyim.

Eğitim vermenin yanı sıra, bu alanda Türkiye ve Dünya’daki gelişmeleri de takip ederek sürekli olarak kendimi geliştirmeye de devam ediyorum. 2012 yılında Bankacılık Simülasyonu eğitici eğitimi alarak simülasyon eğitim modeli ile teorik bilgiyi birleştirerek yeni eğitim dizaynı oluşturdum. Eğitici kimliğimi koçluk ile de derinleştirerek kullanmak hedefime paralel olarak 2012 yılında Adler koçluk sertifika programını tamamladım. ADLER ATC Koçluk sertifika sürecine başlamadan önce de 6 aylık bir zamanda koçluk alarak sürecin iki tarafını da yaşadım. Bu konuda bana Sn. Banu Parlar ACPC, ACC destek oldu. Bu sayede eğitici – koç kimliğimle eğitimlerimde farklı bir yaklaşım benimsedim. TA yaklaşımını davranışsal modellerle sentezlemeyi tercih ettim. Bireysel olarak koçluk verirken, bu yolculukta 2014 ‘ de BCA “Business Coaching Advantage” programına katıldım. Yönetici ve Liderlik Koçluğunda Dost Can Deniz’ farklı bakış açılarını yakalama şansım oldu. Kendimi, sosyal sorumluluk alanında eğitim sponsurluğu yaparak ünüversite öğrencileri ile bu yolculukta geliştirmeye devam ediyorum.

Ücretsiz E-Kitap

Finansal okuryazarlıkla ilgili e-kitabımıza göz atmanızı öneriyoruz