Pınar Özlem

Pınar Özlem

Merhaba! Finansal okur yazarlık üzerine 4 senedir özel kurumlarda dersler vermekteyim. Doğru eğitimle yatırım yapmak sizin için korkutucu olmayacak!
Safak Ciplak

Safak Ciplak

(5)
2002 yılından bu yana SPK lisanslı profesyonel risk analisti olarak çalışmaktayım. Riskleri düşünüp geri adım atanlar, korkmayın!
Berkay Sapmaz

Berkay Sapmaz

(1)
2007 yılından bu yana yatırım danışmanı olarak görev yapmaktayım. Kripto paralar konusundaki uzmanlığımla üç senedir bilirkişi olarak kariyerimi sürdürmekteyim.
onur koseoglu

onur koseoglu

1998 yılından beri lisanslı eğitmen olarak kamuda görev yapmaktayım. Eğitimlerimden sonra sermaye piyasalarına tüm bakış açınız değişecek.
Mehmet Toktaş

Mehmet Toktaş

Erken emeklilik hayali kuranlar! Bireysel emeklilik tam size göre. Alanımda 12 senedir profesyonel hizmet vermekteyim. Gelin fonlarla geleceği planlayalım!
Safinaz Bilir

Safinaz Bilir

Son altı senedir Bireysel Emeklilik alanında profesyonel kariyerimi devam ettirmekteyim. Tüm merak ettiklerinizi, sizin için en iyi fonları birlikte bulalım!
Işık Şekercioğlu

Işık Şekercioğlu

15 senedir profesyonel SPK lisanslı yatırım danışmanıyım. 1992 Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum. Beş senedir KOBİ yatırımları üzerine çalışmalar yürütmekteyim.

Finansal piyasalarındaki hızlı gelişim ve yeniliklerle birlikte yatırım araçları da çeşitlenmektedir. Bu çeşitlilik, birikimini doğru değerlendirmek isteyen yatırımcıda en güncel bilgiye erişim ihtiyacı doğurmaktadır. 


Bireysel olarak hizmet verdiğimiz yatırımcılara yaptığı kantitatif, temel ve teknik temelli analizler ve stratejik olarak öngördüğü yatırım tavsiyelerini paylaşarak sermaye piyasası araçları ile ilgili danışmanlık hizmeti sunmaktır. Araştırma biriminin desteğiyle sağladığı orta ve uzun dönem yatırım önerilerinden, kısa dönemli trading fikirlerine geniş bir yelpazede bireysel yatırımcıya rehberlik yapmaktadır. 

İhtiyaç ve yasal düzenlemeler çerçevesinde yatırımcılara, risk algıları doğrultusunda yatırım kararı almalarında ve yatırım stratejilerinin belirlenmesinde yardımcı olmaktadır. Alanında uzman kadrosuyla hizmet veren danışmanlarımız, yatırımcılardan gelen soruları titizlikle değerlendirerek yanıtlamaktadır. Bu sayede yatırımcılar, birikimlerini, kendi beklentileriyle uyumlu bir şekilde yatırıma dönüştürebilmektedir.